Նալբանդյանն ու Մամեդյարովը կհանդիպեն դեկտեմբերի 6-ին - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Դեկտեմբերի 6-ին Վիեննայում նախատեսված է Հայաստանի եւ Ադրբեջանի արտաքին գործերի նախարարներ Էդվարդ Նալբանդյանի եւ Էլմար Մամեդյարովի հանդիպումը:
ՀՀ ԱԳՆ հաղորդագրության համաձայն՝ նույն օրը Էդվարդ Նալբանդյանը հանդիպում կունենա ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահների հետ։
ՀՀ ԱԳ նախարարը Վիեննայում կմասնակցի դեկտեմբերի 7-8-ը կայանալիք ԵԱՀԿ մասնակից պետությունների արտգործնախարարների խորհրդի նիստին:
Դեկտեմբերի 9-ին Էդվարդ Նալբանդյանը կանցկացնի եվրոպական երկրներում եւ Եվրոպայում տեղակայված միջազգային կազմակերպություններում ՀՀ դիվանագիտական ներկայացուցչությունների ղեկավարների խորհրդակցությունը։
Հայաստանի եւ Ադրբեջանի արտգործնախարարների վերջին հանդիպումը կայացել էր 2017թ. սեպտեմբերի 23-ին Նյու Յորքում:

Foreign Ministers of Armenia and Azerbaijan to meet on December 6 - Mediamax.am
Yerevan /Mediamax/. Foreign Ministers of Armenia and Azerbaijan Edward Nalbandian and Elmar Mammadyarov will have a meeting in Vienna on December 6.
Armenian MFA informed that Edward Nalbandian will also meet OSCE Minsk Group Co-Chairs on the same day.
Minister Nalbandian will travel to Vienna to take part in the session of the OSCE Ministerial Council on December 7-8.
On December 9, Edward Nalbandian will hold the meeting of the heads of Armenia’s diplomatic missions to international organizations in European countries.