ՀՅԴ թիմում «օդիոզ ֆիգուրներ չկան» - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀՅԴ համամասնական ցուցակն առաջիկա խորհրդարանական ընտրություններում կգլխավորի Արմեն Ռուստամյանը։
Այս մասին այսօր լրագրողների հետ զրույցում ասել է ՀՅԴ ԳՄ ներկայացուցիչ, ՀՅԴ նախընտրական շտաբի պետ Աղվան Վարդանյանը:
Նրա խոսքով՝ ՀՅԴ-ն ձեւավորել է «երիտասարդ եւ ուժեղ նախընտրական թիմ, որում օդիոզ ֆիգուրներ չկան»։
Աղվան Վարդանյանն ընդգծել է, որ ՀՅԴ ցուցակներում ընդգրկված է շուրջ 170 անձ, որոնցից 45-ն անկուսակցական է։
Արմեն Ռուստամյանն էլ նշել է, որ առաջիկա ընտրությունները բացառիկ են լինելու  Հայաստանում դրական փոփոխություններ իրականացնելու առումով։
«Հայաստանում եղած դժգոհությունները հավերժ կմնան, եթե չվերացնենք պատճառները, եւ մենք պայքարելու ենք դրա համար։ Ունենք ուժեղ թիմ եւ պատրաստ ենք պայքարի»,- ասել է Արմեն Ռուստամյանը:

В команде АРФД «одиозных фигур нет» - Mediamax.am
Ереван /Медиамакс/. Пропорциональный список АРФ Дашнакцутюн на предстоящих парламентских выборах в Армении возглавит Армен Рустамян.
Об этом на встрече с журналистами сказал сегодня представитель Верховного органа АРФД, глава предвыборного штаба партии Агван Варданян.
По его словам,  АРФД сформировала «молодую и сильную предвыборную команду, в которой нет одиозных фигур».
В списки АРФД вошли около 170 человек, 45 из которых – беспартийные.
Армен Рустамян отметил, что предстоящие выборы будут иметь исключительное значение в плане осуществления положительных перемен в Армении.
«Существующее в Армении недовольство останется навсегда, если не ликвидировать его причины, и мы будем бороться за это. У нас сильная команда, и мы готовы к борьбе», - сказал Армен Рустамян.