«Արտակարգ դրության իրավական ռեժիմի մասին» օրինագիծը լրամշակման նպատակով հետ կվերադարձվիՉորեքշաբթի 22 Փետրվար 2012 17:04 ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը համապատասխան գրությամբ դիմել է ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Սամվել Նիկոյանին՝ «Արտակարգ դրության իրավական ռեժիմի մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի նախագիծը լրամշակման նպատակով հետ վերադարձնելու մասին: Դիտումների քանակը՝ 478 Հարգելի այցելուներ, այստեղ դուք կարող եք տեղադրել ձեր կարծիքը տվյալ նյութի վերաբերյալ` օգտագործելուվ Facebook-ի ձեր account-ը: Խնդրում ենք լինել կոռեկտ եւ հետեւել մեր պարզ կանոներին. արգելվում է տեղադրել թեմային չվերաբերող մեկնաբանություններ, գովազդային նյութեր, վիրավորանքներ եւ հայհոյանքներ: Խմբագրությունն իրավունք է վերապահում ջնջել մեկնաբանությունները` նշված կանոնները խախտելու դեպքում: | Հայ պատմաբանը մարտահրավեր է նետում թուրք արխիվագետին Ռոբերտ Քոչարյան. «Յուրաքանչյուրն ինքը գիտի` իր ապրուստը հեշտացել է, թե դժվարացել» Շաշի Թարուր. «Լեռնային Ղարաբաղի եւ Քաշմիրի խնդիրներն ընդհանրություն չունեն» Վաչե Գաբրիելյան. «Հաճույքով կարդում էի Արմեն Շեկոյանին ու Վիոլետ Գրիգորյանին» Աղվան Հովսեփյան. “Կարոտն ամեն ինչի շարժիչ ուժն է” Ռուբեն Հայրապետյան. Ընկերներիս շրջապատում միանգամայն այլ մարդ եմ Օրը լուսանկարներում 16 Մայիս 2012 |

Armenian Government calls off draftlaw “On legal regime of state of emergency''Wednesday 22 February 2012 17:04 Armenian Prime Minister Tigran Sargsyan sent a relevant message to the Chairman of the National Assembly of Armenia Samvel Nikoyan to return the bill ''On legal regime of state of emergency'' for making amendments. Total views 479 Dear visitors,
You can place your opinion on the material using your Facebook account. Please, be polite and follow our simple rules: you are not allowed to make off - topic comments, place advertisements, use abusive and filthy language. The editorial staff reserves the right to moderate and delete comments in case of breach of the rules. | Armenian Historian Faults Turkey's Top Archivist Robert Kocharyan: “I try not to get involved in internal political processes” Shashi Tharoor: There is nothing in common between Nagorno-Karabakh and Kashmir problems The day in pictures 16 May 2012 |