«Արտակարգ դրության իրավական ռեժիմի մասին» օրինագիծը լրամշակման նպատակով հետ կվերադարձվիՉորեքշաբթի 22 Փետրվար 2012 17:04 ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը համապատասխան գրությամբ դիմել է ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Սամվել Նիկոյանին՝ «Արտակարգ դրության իրավական ռեժիմի մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի նախագիծը լրամշակման նպատակով հետ վերադարձնելու մասին: Դիտումների քանակը՝ 478 Հարգելի այցելուներ, այստեղ դուք կարող եք տեղադրել ձեր կարծիքը տվյալ նյութի վերաբերյալ` օգտագործելուվ Facebook-ի ձեր account-ը: Խնդրում ենք լինել կոռեկտ եւ հետեւել մեր պարզ կանոներին. արգելվում է տեղադրել թեմային չվերաբերող մեկնաբանություններ, գովազդային նյութեր, վիրավորանքներ եւ հայհոյանքներ: Խմբագրությունն իրավունք է վերապահում ջնջել մեկնաբանությունները` նշված կանոնները խախտելու դեպքում: | Հայ պատմաբանը մարտահրավեր է նետում թուրք արխիվագետին Ռոբերտ Քոչարյան. «Յուրաքանչյուրն ինքը գիտի` իր ապրուստը հեշտացել է, թե դժվարացել» Շաշի Թարուր. «Լեռնային Ղարաբաղի եւ Քաշմիրի խնդիրներն ընդհանրություն չունեն» Վաչե Գաբրիելյան. «Հաճույքով կարդում էի Արմեն Շեկոյանին ու Վիոլետ Գրիգորյանին» Աղվան Հովսեփյան. “Կարոտն ամեն ինչի շարժիչ ուժն է” Ռուբեն Հայրապետյան. Ընկերներիս շրջապատում միանգամայն այլ մարդ եմ Օրը լուսանկարներում 16 Մայիս 2012 |

Правительство Армении вернет на доработку законопроект «О правовом режиме чрезвычайного положения»Среда 22 Февраль 2012 17:04 Премьер-министр Тигран Саргсян письменно обратился к спикеру парламента Самвелу Никояну с предложением вернуть законопроект в правительство. Всего просмотров 480 Здесь вы можете оставить комментарий к данной новости, используя свой аккаунт на Facebook. Просим быть корректными и следовать простым правилам: не оставлять комментарии вне темы, не размещать рекламные материалы, не допускать оскорбительных высказываний. Редакция оставляет за собой право модерировать и удалять комментарии в случае нарушения данных правил. | Армянский историк бросает вызов турецкому архивариусу Роберт Кочарян: «Каждый человек знает лучше всех - улучшилась его жизнь, или ухудшилась» Шаши Тарур: Между проблемами Нагорного Карабаха и Кашмира нет ничего общего День в фотографиях 16 Май 2012 |