Մոսկվայում քննարկվել է ՀՀ-ՌԴ ռազմարդյունաբերական գործակցությունը - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ՌԴ կատարած պաշտոնական այցի շրջանակում ՀՀ պաշտպանության նախարար Վիգեն Սարգսյանը նոյեմբերի 30-ին հանդիպել է ՌԴ արդյունաբերության եւ առեւտրի նախարար Դենիս Մանտուրովին:
ՀՀ ՊՆ-ում նշել են, որ կողմերը քննարկել են ռազմական արդյունաբերության ոլորտում երկկողմ եւ բազմակողմ ձեւաչափով փոխգործակցության զարգացման հետ կապված օրակարգային հարցեր:
Անդրադարձ է կատարվել նոյեմբերին Դենիս Մանտուրովի Հայաստան կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ձեռք բերված պայմանավորվածությունների իրականացման ընթացքին:

Armenia-Russia cooperation in military industry is discussed in Moscow - Mediamax.am
Yerevan /Mediamax/. Minister of Defense of Armenia Vigen Sargsyan had a meeting with Russian Minister of Industry and Trade Denis Manturov on November 30 in the frames of the official visit to Russia.
Armenian Defense Ministry informed that the parties discussed issues from the agenda of bilateral and multilateral cooperation development in the military industry sector.
The parties also touched upon the process of implementation of the agreements reached upon during Denis Manturov’s working visit to Armenia in November.