ՕԵԿ-ը նախատեսում է կրկնապատկել իր տեղերի քանակը ԱԺ-ում
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀՀ ԱԺ «Օրինաց երկիր» խմբակցության ղեկավար Հեղինե Բիշարյանն այսօր հայտարարել է, որ ՕԵԿ-ը պայքարելու է ընտրակաշառքների դեմ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, խմբակցության ղեկավարն այսօր ԱԺ ճեպազրույցի ընթացքում ասել է, որ ՕԵԿ-ը երբեք ընտրակաշառք չի բաժանել:
«Մեր կատարած աշխատանքի շնորհիվ մենք նախատեսում ենք կրկնապատկել մեր տեղերի քանակը Ազգային ժողովում: Եթե այս ընտրություններում ընտրակաշառք բաժանելու մեթոդը չաշխատի, ապա մենք ավելի լավ արդյունքներ կունենանք»,- ասել է Հեղինե Բիշարյանը:

«Оринац Еркир» планирует удвоить число своих мест в парламенте - Mediamax.am
Ереван/Медиамакс/. Руководитель парламентской фракции «Оринац Еркир» Эгине Бишарян заявила сегодня, что партия будет бороться против предвыборных взяток.
Как сообщает Медиамакс, руководитель фракции в ходе сегодняшнего брифинга сказала, что «Оринац Еркир» никогда не раздавала взяток.
«Мы планируем удвоить количество наших мест в парламенте благодаря выполненной нами работе. Если на этих выборах метод раздачи предвыборных взяток не сработает, то у нас будут наилучшие результаты»,- сказала Эгине Бишарян.